Filtruj

Praca Pracownik Ogolnobudowlany - Borki

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

nowa oferta
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-USŁUGOWE GOMIBUD SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-USŁUGOWE GOMIBUD SP. Z O.O.
Borek Szlachecki

Zakres obowiązków: montaż ekranów akustycznych, prace na hali produkcyjnej oraz prace ogólnobudowlane * praca na terenie Krakowa i okolic- w zależności od zlecenia MOŻLIWOŚĆ ZAKWATEROWANIA Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Robotnik budowlany wykształcenie zawodowe, średnie; d...

12.06.202412.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kursy na zwyżki, hakowy, wózki, hydrauliczne itp.

nowa oferta
FIRMA SPAWALNICZAFIRMA SPAWALNICZA
Konin

Oferujemy kurs dla pracowników na zwyżki, hakowy, wózki, hydrauliczne, monter / Serwisant instalacji fotowoltaicznych, monter izolacji, monter rusztowań, żurawie budowlane, CNC, pracownik ogólnobudowlany, pierwsza pomoc i wile innych, Szybki kurs w dobrej cenie, Zapraszam....

Pracownik samodzielny , gipsowanie, panele . itp

nowa oferta
PAWEŁPAWEŁ
Suchy Las

Obowiązki: Wykonywanie prac wykończeniowych (malowanie, szpachlowanie, układanie płytek, montaż zabudowy GK). Prace remontowe (renowacje łazienek, kuchni, salonów). Montaż elementów wyposażenia wnętrz (drzwi, okna, armatura sanitarna). Prace ogólnobudowlane (murowanie, tynkowanie, ocieplanie bud...

od 26 zł