Filtruj

Praca Pracownik Ogolnobudowlany - Bytów

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

OLMET PRZEMYSŁAW OLEŚ SP. K.OLMET PRZEMYSŁAW OLEŚ SP. K.
Bytom

OLMET jest wiodącym dostawcą złomu do hut w kraju i zagranicą. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie odbioru, przerobu i dostaw złomu stalowego oraz złomu metali nieżelaznych. Firma przerabia rocznie ponad 200 000 t złomu. Nowoczesny park maszynowy i ogromne place składowe na terenie całego Śląsk...

17.05.202417.05.2024

PIASEK BYTOM JAN SMOLIŃSKIPIASEK BYTOM JAN SMOLIŃSKI
Bytom

Zakres obowiązków: prace ogólnobudowlane Wymagania: wykształcenie - budowlane zasadnicze zawodowe...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ALEX TERMOBUD ALIAKSEI BARSHCHEUSKIALEX TERMOBUD ALIAKSEI BARSHCHEUSKI
Bytom

Zakres obowiązków: wykonywanie elewacji budynków, przyklejanie styropianu, tynkowanie, nakładanie, zacieranie tynku, montaż parapetów zewnętrznych Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wymagania: min. rok doświadczenia zawodowego, praca na wysokości....

22.04.202422.04.2024