Filtruj

Praca Pracownik Ogolnobudowlany - Łobżenica

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE GRZEGORZ LATANOWICZUSŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE GRZEGORZ LATANOWICZ
Łobżenica

Zakres obowiązków: Malowanie, szpachlowanie, zabudowa kartonowo-gipsowa, układanie glazury, paneli, elewacje, ocieplenia budynków Wymagania: wykształcenie - podstawowe Wykształcenie minimum podstawowe, mile widziane doświaczenie zawodowe, praca na okres próbny 3 miesiace w godzinach od 07.00 do 15...

04.07.202404.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik budowlany, "złota rączka"

HUBERTHUBERT
Złotów

W związku z rozwojem firmy budowlanej/deweloperskiej poszukujemy pracownika ogólnobudowlanego, „złotej rączki”, na samodzielne stanowisko pracy, umiejącego samemu organizować i wykonywać zlecone zadania i obowiązki. Oczekujemy: - znajomość i umiejętności do wykonywania drobnych prac wykończeniowyc...

01.07.202401.07.2024
od 6500 zł

PRACOWNIK BUDOWLANY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Nakło Nad Notecią

Numer oferty: StPr/24/0475Obowiązki:prace ogólnobudowlane, wykończenowe, kładzenie regipsówWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:prawo jazdy kat BWykształcenie:podstawoweZawód:Pomocniczy robotnik budowlanyPozostałe wymagania:mile widziana znajomość instalacji wod-kanMiejsce pracy:...

26.06.202426.06.2024