Filtruj

Praca Pracownik Ogolnobudowlany - Nowe Miasto Lubawskie

1-2 z 2 ofert pracy

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Nowe Miasto Lubawskie

Numer oferty: StPr/24/0509Obowiązki:Pomoc przy stawianiu bloków i domów jednorodzinnych, wykonywanie elewacji budynków.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:Mile widziane prawo jazdy kat. B. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanow...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MODUL8 FIRMA BUDOWLANA SŁAWOMIR BEDNAREKMODUL8 FIRMA BUDOWLANA SŁAWOMIR BEDNAREK
Iława

Zakres obowiązków: prace ogólnobudowlane związane ze stawianie budynków mieszkalnych (murowanie, tynkowanie, szpachlowanie, układanie glazury, montaż płyt regispowych, inne prace budowlane) Wymagania: wykształcenie - podstawowe Doświadczenie jako pracownik ogólnobudowlany - konieczne. Kontakt tele...

17.05.202417.05.2024