Filtruj

Praca Pracownik Ogolnobudowlany - Suchowola

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik ogólnobudowlany od zaraz 30 zł / h

KUBAKUBA
Suchowola

Firma P.H.U. „KUBIK” zatrudni fizycznych pracowników ogólnobudowlanych do pomocy przy budowie obwodnicy Suchowoli. Stawka od 30 zł netto (do ręki) za godzinę pracy. Więcej informacji udzielę telefonicznie pod numerami : 5-0-1-4-4-0-6-0-1 5-3-0-1-2-3-3-0-5 Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu...

28.08.202428.08.2024
od 30 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Lebiedzin

Numer oferty: StPr/24/0500Obowiązki:Budowa, remont, rozbiórka budowli (konstrukcje drewniane i murowane). Praca z elektonarzędziami.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. BWykształcenie:średnie zawodoweMiejsce pracy: 16-310 Lebiedzin 7A, powiat: augustowski, woj: p...

22.08.202422.08.2024

KOZ-BUD RAFAŁ KOZŁOWSKIKOZ-BUD RAFAŁ KOZŁOWSKI
Lebiedzin

Zakres obowiązków: Budowa, remont, rozbiórka budowli (konstrukcje drewniane i murowane). Praca z elektonarzędziami. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B...

12.08.202412.08.2024