Filtruj

Praca Pracownik Ogolnobudowlany - Szczytno

1-2 z 2 ofert pracy

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE MARIUSZ KRUPIŃSKIUSŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE MARIUSZ KRUPIŃSKI
Szczytno

Zakres obowiązków: Prace wykończeniowe, docieplanie budynków. Kontakt z Pracodawcą telefoniczny 514 736 898. Pracodawca organizuje dowóz do miejsca wykonywanej pracy. Praca w godzinach 07.00-17.00. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wykształcenie bez znaczenia. Doświadczenie w...

28.08.202428.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca dla pracowników budowlanych Niemcy

DOROTADOROTA
Szczytno

Poszukuję pracowników ogólnobudowlanych -płytkarzy, malarzy, szpachlarzy i trockenbałowców i parkieciarzy do pracy w Niemczech w Bayreuth. Zapewniam mieszkanie. Osobom z problemami alkoholowymi z góry dziękujemy. Praca od 7-18 Stawka od 16 do 20 euro w zależności od umiejętnościi. Rozliczenia ty...

05.08.202405.08.2024
od 70 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie