Filtruj

Praca Pracownik Ogolnobudowlany - Toruń

1-2 z 2 ofert pracy

Pomocnik ogólnobudowlany

DARIUSZDARIUSZ
Toruń

Firma z 20letnim doświadczeniem zatrudni pracowników na stanowisko pracownik ogólnobudowlany. Wykończenia wnętrz pracę ziemne brukarstwo oraz wszelkie prace drogowe. Stabilne zatrudnienie umowa o pracę. Wszelkich informacji udzielę telefonicznie. Milewidziane prawojazdy kategorii B....

30.04.202430.04.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY(NR 1197)

USŁUGI WIELOBRANŻOWE JÓZEF SZEWCZYKUSŁUGI WIELOBRANŻOWE JÓZEF SZEWCZYK
Solec Kujawski

Zakres obowiązków: prace wykończeniowe miejsce pracy: Solec Kujawski istnieje możliwość zakwaterowania Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B mile widziane doświadczenie w branży budowlanej, istnieje możliwość przyuczenia, mile widziane prawo jazd...

29.04.202429.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0397 s