Filtruj

Praca Pracownik Ogolnobudowlany - Tuchola

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik ogólnobudowlany z doświadczeniem

JUSTYNAJUSTYNA
Tuchola

Witam Przyjmę z doświadczeniem pracownika ogólnobudowlanego. Więcej informacji udzielę pod nr tel: 66*******28...

23.04.202423.04.2024
od 3000 zł

Pracownik porządkowy na budowach

MARBRUK M. KWIATKOWSKI SP. K.MARBRUK M. KWIATKOWSKI SP. K.
Chojnice

Jesteśmy firmą zwieloletnim doświadczeniem, specjalizującą się wkompleksowej budowie dróg, chodników, placów, mostów, obiektów sportowych orazbudynków. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę kierowniczą zuprawnieniami (branża ogólnobudowlana idrogowa) orazdoświadczone irzetelne brygady budowlane. Dysponuj...

10.09.202410.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Charzykowy

Zakres obowiązków: Malowanie, docieplanie, mycie ciśnieniowe elewacji i dachów. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Mile widziane doświadczenie. 38.2024.JJ...

22.08.202422.08.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0434 s