Filtruj

Praca Pracownik Ogolnobudowlany - Włodawa

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik ogólnobudowlany

LUBLIN OGRODZENIALUBLIN OGRODZENIA
Włodawa

Obowiązki: Wykonywanie prac wykończeniowych (malowanie, szpachlowanie, układanie płytek, montaż zabudowy GK). Prace remontowe Montaż elementów wyposażenia wnętrz (drzwi, okna, armatura sanitarna). Prace ogólnobudowlane (murowanie, tynkowanie, ocieplanie budynków). Prace instalacyjne (elektryczn...

14.08.202414.08.2024
od 4500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Dam pracę - pracownik ogólnobudowlany.

KT-KLIMA S.C.KT-KLIMA S.C.
Lack

Spółka KT – KLIMA spółka cywilna zajmująca się montażem klimatyzacji i wentylacji poszukuje pracowników do pracy w delegacji na terenie całego kraju na stanowisko pracownika ogólnobudowlanego. Wymagania wobec kandydatów do pracy: - mile widziane doświadczenie w prostych pracach ogólnobudowlanych ora...

19.06.202419.06.2024

DAM PRACĘ

Lack

Spółka KT – KLIMA spółka cywilna zajmująca się montażem klimatyzacji i wentylacji poszukuje pracowników do pracy w delegacji na terenie całego kraju na stanowisko pracownika ogólnobudowlanego.Wymagania wobec kandydatów do pracy:- mile widziane doświadczenie w prostych pracach ogólnobudowlanych oraz ...