Filtruj

Praca Pracownik Ogolnobudowlany - Zdrój

1-2 z 2 ofert pracy

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY-POMOCNIK

nowa oferta
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE CHAZET CHMIELEWSKI ZDZISŁAWPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE CHAZET CHMIELEWSKI ZDZISŁAW
Busko-Zdrój

Zakres obowiązków: Prace pomocnicze ogólnobudowlane na budowie. Praca głównie na terenie województwa świętokrzyskiego. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - prace budowlane mile widziane doświadczenie, wymagana chęć do pracy...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik ogólnobudowlany

nowa oferta
ARTURARTUR
Kościan

Poszukujemy pracowników do prac ociepleniowych i ogólnobudowlanych. WYMAGANIA: doświadczenie w zawodzie, wiedza ogólnobudowlana w stopniu zaawansowanym, brak uzależnień. OFERUJEMY: - umowę według preferencji (umowę o pracę, umowę zlecenie), - wynagrodzenie godzinowe od 24 zł uzależnione od wykony...

15.05.202415.05.2024