Filtruj

Praca Pracownik Ogolnobudowlany - Żywiec

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik ogólnobudowlany

nowa oferta
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE MODULAR SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE MODULAR SP. Z O.O.
Żywiec

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: realizacja prac budowlanych WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe lub średnie budowlane uczciwość, motywacja, zaangażowanie umiejętność pracy w zespole gotowość do pracy w delegacj OFERUJEMY: umowa o pracę na pełny etat, możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia, atrakcyjne wynagr...

05.05.202405.05.2024

nowa oferta
EXPERTEXPERT
Bielsko-Biała

Poszukuję pracownika do prac budowlanych /wykończeniowych tj.układanie glazury,gładzie ,malowanie ,montaż drzwi.itp itd.Nie wymagamy doświadczenia,ważne są chęci do pracy i trzeźwość,reszty możemy nauczyć.Mile widziane prawo jazdy kat.B.Praca na terenie Bielska Białej i okolic a także możliwe dalsze...

03.05.202403.05.2024

Cieśla szalunkowy/Zbrojarz/Pomocnik szalunkowy – Niemcy

FIRMAFIRMA

Czas na zmiany. Potrzebujesz nowej pracy? Nie docenia Cię kierownik? – Dobrze trafiłeś, dołącz do nas!!Skontaktuj się z nami, znajdziesz nas także na WhatsApp. Cieśla szalunkowy/Zbrojarz/Pomocnik szalunkowy – praca Niemcy. Polska umowa, podpiszemy ją zdalnie.Polska firma budowlana (siedziba Bielsko-...

02.05.202402.05.2024