Filtruj

Praca Pracownik Ogrodnictwa - Białystok

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik Wsparcia Rekrutacji Międzynarodowej

CARRIERE CONTRACTING INTERNATIONAL RECRUITMENT POLSKA SP. Z O.O.CARRIERE CONTRACTING INTERNATIONAL RECRUITMENT POLSKA SP. Z O.O.
Białystok

W Białymstoku, gdzie mieści się nasze biuro, będziesz miał(a) okazję pracować w międzynarodowym środowisku, nawiązywać kontakty z ludźmi z całego świata i mieć realny wpływ na rozwój talentów w różnorodnych branżach. Szukamy osoby, która szybko się uczy, a jednocześnie ceni sobie pracę zespołową i j...

08.04.202408.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Bez doświadczenia! Praca na polu golfowym w Szwecji

ŁUKASZŁUKASZ
Białystok

Poszukujemy pracowników do pracy przy obsłudze pól golfowych w Szwecji od początku kwietnia do końca września (6 miesięcy ). Opis stanowiska Praca oparta na operowaniu maszynami koszącymi ( Toro, John Deere, Jacobsen, Smithco itp. ), jak również inne prace porządkowe na polu golfowym ( praca z kos...

22.01.202422.01.2024
od 12000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

PRACOWNIK FIZYCZNY

GOSPODARSTWO SADOWNICZO - SZKÓŁKARSKIE MIROSŁAW SKIBICKIGOSPODARSTWO SADOWNICZO - SZKÓŁKARSKIE MIROSŁAW SKIBICKI
Kuriany

Zakres obowiązków: x Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe doświadczenie w ogrodnictwie...

18.04.202418.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0621 s