Filtruj

Praca Pracownik Pensjonatu - Laski

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK POMOCNICZY PENSJONATU

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Dobry Lasek

Numer oferty: StPr/24/0262Obowiązki:Utrzymywanie porządku w pomieszczeniach pensjonatu. Pomoc w przygotowaniu posiłków dla gości.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawoweMiejsce pracy: 11-710 Dobry Lasek 24D, powiat: mrągowski, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umo...

13.04.202413.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik pomocniczy pensjonatu

PRZEMYSŁAW KULIG “OAZA MAZURSKA”PRZEMYSŁAW KULIG “OAZA MAZURSKA”
Dobry Lasek

Utrzymywanie porządku w pomieszczeniach pensjonatu. Pomoc w przygotowaniu posiłków dla gości....

12.04.202412.04.2024

PRZEMYSŁAW KULIG OAZA MAZURSKAPRZEMYSŁAW KULIG OAZA MAZURSKA
Dobry Lasek

Zakres obowiązków: Utrzymywanie porządku w pomieszczeniach pensjonatu. Pomoc w przygotowaniu posiłków dla gości. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...