Filtruj

Praca Pracownik Pomocniczy Produkcji - Lubliniec

Pracownik pomocniczy w obszarze produkcji (praca na wakacje)

EUROBOX POLSKA SP. Z O.O.EUROBOX POLSKA SP. Z O.O.
Lubliniec

Jako Dunapack Packaging jesteśmy członkiem austriackiej Grupy Prinzhorn. Specjalizujemy się w tworzeniu opakowań z tektury falistej, wykonywanych na wysokim poziomie jakości przy użyciu papieru z recyklingu. Jakość płynie w żyłach naszych 5500 pracowników zlokalizowanych w 11 krajach i 24 zakłada...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK PRODUKCJI - OBSŁUGA TECHNOLOGICZNA WYDZIAŁU PIECA SZYBOWEGO

HUTA CYNKU MIASTECZKO ŚLĄSKIE S. A.HUTA CYNKU MIASTECZKO ŚLĄSKIE S. A.
Miasteczko Śląskie

Zakres obowiązków: obsługa pieców procesowych (zasilanie pieców płynnym metalem, kontrola); usuwanie zanieczyszczeń z powierzchni płynnego metalu; kontrola pracy urządzeń pomocniczych, odlewanie metalu w formie płyt, bloków; obróbka gotowego wyrobu; obsługa ręczna narzędzi technologicznych; obsługa ...

21.05.202421.05.2024

Operator Produkcji

FINAL S. A.FINAL S. A.
Herby

Yawal S.A. należy do czołówki dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce. Swoją pozycję zawdzięczamy 30-letniemu doświadczeniu oraz szerokiej gamie innowacyjnych rozwiązań. Jesteśmy nowoczesną i dynamiczną firmą, która odgrywa jedną z kluczowych ról w branży. Nasze relacje o...

17.05.202417.05.2024
od 5000 zł