Filtruj

Praca Pracownik Pomocniczy - Chełm

1-2 z 2 ofert pracy

Pracownik fizyczny/konserwator

HESTUS PROPERTIESHESTUS PROPERTIES
Chełm

Zakres obowiązków : roboty pomocnicze na budowie wyjazdy do sklepu po towar rozładunek towaru donoszenie materiałów budowlanych wykonywanie prac porządkowych oraz innych drobnych prac zleconych Od kandydatów oczekujemy: prawo jazdy kat. B, chęci do pracy, dokładność, odpowiedzialność, zaang...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator maszyn i urządzeń ceramicznych - Krasnystaw

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Krasnystaw

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010 Operator maszyn i urząd...

10.05.202410.05.2024
od 4300 zł