Filtruj

Praca Pracownik Pomocniczy - Galów

1-2 z 2 ofert pracy

POMOCNICZY PRACOWNIK W HODOWLI ZWIERZĘCEJ, DOJARZ

PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNICZO-HODOWLANE GAŁOPOL SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNICZO-HODOWLANE GAŁOPOL SP. Z O.O.
Gałowo

Zakres obowiązków: - praca na fermie bydła mlecznego, - obsługa zwierząt i prace porządkowe w obiektach inwentarskich, - dopędzanie zwierząt do hali udojowej, - pomoc przy pracach związanych z udojem mleka, Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - samodzielność umiejętność - komunikaty...

25.06.202425.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

TIGMA - BUD SP. Z O.O.TIGMA - BUD SP. Z O.O.
Jędrzejów

Zakres obowiązków: Praca na budowie na terenie województwa świętokrzyskiego. Szczegółowe informacje: www.tigma-bud.pl Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Pomocniczy robotnik budowlany umiejętność - prawo jazdy kat B...

03.06.202403.06.2024