Filtruj

Praca Pracownik Pomocniczy - Nowe Miasto Lubawskie

1-3 z 3 ofert pracy

PORTIER, PRACOWNIK POMOCNICZY

JAWOR-PARKIET SP. Z O.O.JAWOR-PARKIET SP. Z O.O.
Nowe Miasto Lubawskie

Zakres obowiązków: DOZOROWANIE OBIEKTU, PRACE PORZĄDKOWE Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU. Godziny pracy: praca w godz. 7:00-19:00 i 19:00-7:00 (równoważny system czasu pracy). Rodzaj umowy: umowa o pracę na 3-miesięczny okres próbny (...

06.09.202406.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY

Numer oferty: StPr/24/0883Obowiązki:DOZOROWANIE OBIEKTU, PRACE PORZĄDKOWEWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie zawodowePozostałe wymagania:MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU. Godziny pracy: praca w godz. 7:00-19:00 i 19:00-7:00 (równoważny system czasu pracy). Rodzaj um...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

POMOCNIK BUDOWLANY

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ROSSY GRZEGORZ ROSIAKUSŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ROSSY GRZEGORZ ROSIAK
Iława

Zakres obowiązków: Prace pomocnicze na budowie Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Robotnik budowlany Doświadczenie jako pracownik ogólnobudowlany - koniecznie. Kontakt telefoniczny - 608 240 335 - Grzegorz Rosiak...

29.07.202429.07.2024