Filtruj

Praca Pracownik Porzadkowy - Konin

1-2 z 2 ofert pracy

PRACOWNIK GOSPODARCZY

nowa oferta
FRAPO-DYSTRYBUCJA SP. Z O.O.FRAPO-DYSTRYBUCJA SP. Z O.O.
Konin

Zakres obowiązków: ZADANIA: - sprzątanie powierzchni ogólnodostępnych na terenie i w obrębie sklepu - dbanie o ogólny porządek WYMAGANIA: - orzeczenie o niepełnosprawności - dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym - ważne badania sanitarne - chęć do pracy - umiejętność organizacji pracy wła...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Gospodarz Ośrodka Wczasowego

nowa oferta
JUSTYNAJUSTYNA
Ślesin

Ośrodek Wczasowy w Ślesinie (obok Konina) poszukuje pracownika: Gospodarza Ośrodka Wypoczynkowego. Szukamy osoby: -lubiącej pracę z ludźmi - uśmiechniętej, zaangażowanej, serdecznej do bieżącej obsługi gości -dyspozycyjnej w okresie lipiec- sierpień (zakwaterowanie na terenie ośrodka) -dbającej o po...