Filtruj

Praca Pracownik Pralni Chemicznej - Nowy Dwór Mazowiecki

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK PRALNI

DOUBLE RESPECT SP. Z O.O.DOUBLE RESPECT SP. Z O.O.
Nowy Dwór Mazowiecki

Zakres obowiązków: Sortowanie, składanie i wieszanie prania, pranie, prasowanie, maglowanie ubrań, kontrola jakości, sprzątanie miejsca pracy. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Pracownik pralni chemicznej umiejętność - pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespo...

06.09.202406.09.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Zmywarka, Sprzątaczka,kelner, Kelnerka,Kucharz, Recepcjonistka

HOTEL ZOEHOTEL ZOE
Warszawa

MOŻLIWOŚĆ WAKATU!!Zoe Hotel, luksusowy pięciogwiazdkowy obiekt, jest częścią kolekcji Red Carnation Hotel, położonej w ekskluzywnym San Francisco , z poczuciem domowej prywatnej rezydencji i personelem pod ręką, aby zaspokoić każdą zachciankę. Potrzebujemy entuzjastycznego, przyjaznego zawodu i wyso...

27.08.202427.08.2024

PRALNIA WODNA - Pruszków/Piastów - Umowa, Stabilna Praca, Szkolenie

DRY&CLEANDRY&CLEAN
Piastów

Dobra Praca Szuka Dobrego Pracownika. Zapraszamy na wyjątkową podróż do świata doskonałych usług pralniczych! Szukamy osoby, która podzieli naszą pasję do czystości i doskonałej obsługi klientów. Jeśli jesteś gotów/a przyłączyć się do naszego zespołu, który zajmuje się praniem bielizny pościelowej,...

20.08.202420.08.2024
od 5900 zł