Filtruj

Praca Pracownik Pralni - Spytkowice

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik pralni

OLIMPIAOLIMPIA
Spytkowice

Pralnia wodna poszukuje personelu do pracy przy obsłudze urządzeń suszących, prasujących. Praca na 1/2 etatu, elastyczne godziny pracy. wszelkich dodatkowych informacji udzielamy telefonicznie...

07.04.202407.04.2024
od 28 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierownik Pralni

ANNAANNA
Alwernia

Twój zakres obowiązków: Zarządzanie zespołem około 30 pracowników pralni Kierowanie pracą podległych pracowników w pralni, organizowanie i planowanie ich pracy Przygotowywanie dokumentacji pracowniczej, m.in.: umowy zlecenia, umowy o dzieło, plany urlopowe Zapewnienie ciągłości realizacji usług ...

30.04.202430.04.2024

GRUPA IMPELGRUPA IMPEL
Alwernia

Nasze wymagania: Wyższe wykształcenie Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników liniowych Doświadczenie w zarządzaniu produkcją Prawo jazdy kat. B Znajomość pakietu MS Office Silna motywacja i chęć do nauki nowych rzeczy Umiejętność pracy w zespole Komunikatywność Dyspozycyjność Zaangażowanie...

29.04.202429.04.2024