Filtruj

Praca Pracownik Produkcji Obrobki Drewna - Gdańsk

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik produkcji Port Gdańsk

KADORKADOR
Gdańsk

KADOR specjalizujące się w pakowaniu maszyn i urządzeń przemysłowych. Oferujemy również profesjonalne usługi w zakresie montażu, demontażu oraz relokacji maszyn, urządzeń i całych linii technologicznych. Profesjonalnie spakujemy wszelkiego typu urządzenia, a nasze solidne opakowania zabezpieczą towa...

14.06.202414.06.2024

Pracownik Produkcji

LIGNUS SP. O.O.LIGNUS SP. O.O.
Gdańsk

Zakres obowiązków i wymagania: doświadczenie w zawodzie stolarza praca z drewnem przy produkcji drzwi drewnianych(szlifowanie, obróbka, cięcie, klejenie, pakowanie itp) gwarantujemy szkolenie na stanowisku pracy obsługa elektronarzędzi i maszyn produkcyjnych mile widziane uprawnienia na wózek w...

27.05.202427.05.2024
od 6000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Serwisant / Monter mebli i expozytorów

KADRY EXPOSITEKADRY EXPOSITE
Chwaszczyno

Poszukujemy pracowników do montażu mebli i wyposażenia sklepów w Polsce północnej Wymagania: Ogólne umiejętności budowlane / stolarskie Umiejętność posługiwania się narzędziami: m.in. piła, wkrętarka, wiertarka Prawo jazdy kat. B Gotowość do pracy w pomieszczeniach i na zewnątrz (montaż kaseton...

22.05.202422.05.2024