Filtruj

Praca Pracownik Produkcji Okien - Słupsk

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik produkcji okien i drzwi PVC

KAMILAKAMILA
Charnowo

Firma Alfa Sp. z o.o w Charnowie zatrudni pracownika produkcyjnego okien i drzwi PVC. Zakres obowiązków: Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych. Przygotowanie materiałów i surowców potrzebnych do produkcji. Kontrola jakości wykonanych okien/drzwi. Zapewnienie właściwego przebiegu produkcji i r...

24.05.202424.05.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK PRODUKCJI OKIEN, DRZWI, ROLET

FASADA WINDOWS&DOORS SP. Z O.O.FASADA WINDOWS&DOORS SP. Z O.O.
Głobino

Zakres obowiązków: Pracownik produkcji uczestniczy w tworzeniu okien, drzwi lub rolet wykonanych z aluminium, PVC lub drewna. Praca ma miejsce w jednej z dwóch nowoczesnych ogrzewanych hal i polega na obsłudze urządzeń/elektronarzędzi oraz prefabrykacji. Przydział do konkretnego etapu produkcji zost...

23.05.202423.05.2024

Pracownik produkcji okien dział aluminium

ALEKSANDRAALEKSANDRA
Słupsk

Miejsce pracy: JR okna sp. z o. o. sp. k., 76-200 Słupsk, ul. Owocowa 4-8 Stanowisko: pracownik produkcji okien aluminiowych Oferujemy: - stabilne warunki zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę, - możliwość zdobycia doświadczenia, - świadczenia pracownicze zgodnie z kodeksem pracy, - praca w ...

06.05.202406.05.2024