Filtruj

Praca Pracownik Produkcji Operator - Brodnica

1-3 z 3 ofert pracy

Operatorzy maszyn produkcyjnych poszukiwani!

EWL S. A.EWL S. A.
Brodnica

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się...

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK PRODUKCJI

nowa oferta
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE KOMPASZ SP. J.PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE KOMPASZ SP. J.
Mszanowo

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn i urządzeń przy produkcji pasz i koncentratów. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - operator wózka widłowego Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Godziny pracy: ...

03.06.202403.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

OPERATOR MASZYN z j. niemieckim, praca blisko granicy!

nowa oferta
AGENCJA PRACY KONCEPCJAAGENCJA PRACY KONCEPCJA
Radomin

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15lat.Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim.Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląsk...

02.06.202402.06.2024