Filtruj

Praca Pracownik Produkcji Operator - Grodzisk

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI-OPERATOR URZĄDZEŃ MECHANICZNYCH

nowa oferta
ZPC MILANÓWEK SP. Z O.O.ZPC MILANÓWEK SP. Z O.O.
Grodzisk Mazowiecki

Zakres obowiązków: Praca na produkcji. Praca na pakowalni. Obsługa urządzeń mechanicznych. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych umiejętność - Skuteczna komunikacja i współpraca w zespole Doświadczeni...

10.06.202410.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Młodszy Operator Produkcji

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.

Zadania: Obsługa i ustawianie maszyn produkcyjnych Montaż wyrobów zgodnie z instrukcją Praca na zgrzewarkach Lutowanie miękkie lub twarde (piecowe, indukcyjne); Wymagania: Zdolności manualne Staranność, dokładność, spostrzegawczość Dyspozycyjność do pracy w systemie 3- zmianowym (6-14/14-22/22-6) od...

Pracownik produkcji od zaraz - dwie zmiany

nowa oferta
Węgrów

..Dla jednego z Naszych Klientów z branży stolarskiej poszukujemy osób na stanowisko: Operator /ka Produkcji Lokalizacja: Węgrów ( woj. Mazowieckie) Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na początek Wynagrodzenie miesięczne 4300zł brutto Premię indywidualną (100 - 500 zł brutt...

09.06.202409.06.2024