Filtruj

Praca Pracownik Produkcji Operator - Stanowice

1-3 z 3 ofert pracy

Operator produkcji

GRUPA ENERISGRUPA ENERIS
Stanowice

Aktualnie do naszego Zakładu ENERIS Recupyl Polska z siedzibą w Stanowicach k. Gorzowa Wielkopolskiego poszukujemy Kandydatek/ów do pracy na stanowisku: Operator produkcji OPIS STANOWISKA: • Przepakowywanie i sortowanie zużytych baterii • Ważenie frakcji wejściowych i wyjściowych • Obsługa linii ...

23.06.202423.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator maszyn CNC

ASISTWORK SP. Z O.O.ASISTWORK SP. Z O.O.
Siedlnica

Nasze wymagania Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC Znajomość rysunku technicznego Umiejętność pracy w zespole Dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi To oferujemy Pracę w nowoczesnym zakładzie z dostępem do miejsc parkingowych dla ...

01.07.202401.07.2024

PRACOWNIK MAGAZYNU

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO- HANDLOWO- PRODUKCYJNE JAŚ I MAŁGOSIA JAN SIEKIRKAPRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO- HANDLOWO- PRODUKCYJNE JAŚ I MAŁGOSIA JAN SIEKIRKA
Skokowa

Zakres obowiązków: Praca w magazynie: rozładunek/ załadunek towarów, przygotowanie gotowych palet produktów do wysyłki, wydanie z magazynu towarów do produkcji/ przyjęcie gotowego towaru z produkcji, segregacja towarów w magazynie, utrzymanie porządku w miejscu pracy, Wymagania: wykształcenie - pod...

25.06.202425.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1620 s