Filtruj

Praca Pracownik Produkcji Proste - Lublin

1-3 z 3 ofert pracy

pracownik lekkiej produkcji z orzecz. o niepełnosprawności

nowa oferta
AZ - FAAZ - FA
Lublin

Jesteśmy Fundacją aktywizującą zawodowo osoby z niepełnosprawnością. Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta pracownika z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko pracownika produkcji.Miejsce pracy: LublinPełny etatTyp umowy: Umowa o pracęWymagania:* doświadczenie w pracy na produkcji* mile wi...

21.05.202421.05.2024

PRACOWNIK PRODUKCJI

Z.P.O.W.MILEJÓW SP. Z O.O.Z.P.O.W.MILEJÓW SP. Z O.O.
Milejów

Zakres obowiązków: proste prace na produkcji, m.in. wykładanie towarów na taśmę produkcyjną, etykietowanie oraz pakowanie wyrobów gotowych Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

14.05.202414.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik Produkcji

ORGANICORGANIC
Markuszów

Firma Organic Polska poszukuje pracowników produkcyjnych. Proste prace przy produkcji opakowań tekturowych Miejsce pracy Markuszów od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 Praca dla mężczyzn i kobiet. Mile widziane doświadczenie w pracy na maszynach do obróbki drewna, uprawniewnia na wózek widłowy...

13.05.202413.05.2024
od 4242 zł