Filtruj

Praca Pracownik Produkcji Reklam - Białobrzegi

1-2 z 2 ofert pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI-MONTER REKLAM

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Białobrzegi

Numer oferty: StPr/24/0580Obowiązki:pomoc przy produkcji i montażu reklam.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:pr jazdy kat. .B..Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) średnie zawodowe Pozostałe wymagania: Staż pracy mile widziany, obsługa elektronarzędzi - prawo jazdy kat.B. Mi...

04.07.202404.07.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

PROVISION SP. Z O.O.PROVISION SP. Z O.O.
Białobrzegi

Zakres obowiązków: pomoc przy produkcji i montażu reklam. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - średnie zawodowe Staż pracy mile widziany, obsługa elektronarzędzi - prawo jazdy kat.B. Miejsce wykonywania pracy: Białobrzegi 146P lub teren powiatu Wynagrodzenie do uzgo...