Filtruj

Praca Pracownik Produkcji Stolarka - Wielogłowy

1-3 z 3 ofert pracy

Ślusarz-pracownik produkcji (Stolarka Aluminiowa)

WIŚNIOWSKI SP. Z O.O.WIŚNIOWSKI SP. Z O.O.
Wielogłowy

Opis stanowiska: Szklenie i pakownie stolarki aluminiowej Uzbrajanie konstrukcji w okucia i akcesoria Praca stacjonarna w systemie dwuzmianowym Wymagania: Doświadczenie przy pracy z wyrobem Stolarka Aluminiowa Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz dokumentacji technicznej zawartej w katalog...

23.08.202423.08.2024

Pracownik Produkcji Stolarki PVC i ALUMINIUM

AGNIESZKA LALEWICZAGNIESZKA LALEWICZ
Gnojnik

Pracownik Produkcji Stolarki PVC i ALUMINIUM Innowacyjność, jakość i nieustanny rozwój to wartości, na których budujemy nasz rynkowy sukces. Stawiamy na energicznych i ukierunkowanych na sukces ludzi, budując pełen pasji zespół profesjonalistów. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy obecnie...

03.09.202403.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Konstruktor - bramy garażowe i przemysłowe

ZESPÓŁ REKRUTACJI NITUSZESPÓŁ REKRUTACJI NITUS
Jurków

Firma NITUS renomowany producent stolarki otworowej w tym: bram garażowych, bram przemysłowych, stolarki aluminiowej, stolarki PVC oraz rolet i komórek lokatorskich, w związku z rozwojem Działu Produkcji Bram poszukuje konstruktora. Opis stanowiska: · Projektowanie nowych wyrobów oraz doskonalenie...

14.08.202414.08.2024