Filtruj

Praca Pracownik Produkcyjno Magazynowy - Biała

praca -\u003E pracownik produkcyjno-magazynowy -\u003E Bielsko-Biała

RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.
Bielsko-Biała

Szukasz pracy od zaraz? Chcesz swoim doświadczeniem wspierać dział produkcji i magazyn lub nabyć nowych umiejętności? Zaaplikuj! Ciekawy zakres obowiązków, praca w systemie 3 zmianowym! Miejsce pracy: Bielsko-Biała Wapienica oferujemy wynagrodzenie zasadnicze + pakiet premii zatrudnienie na pod...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

pracownik produkcyjno-magazynowy

Szukasz pracy od zaraz? Chcesz swoim doświadczeniem wspierać dział produkcji i magazyn lub nabyć nowych umiejętności? Zaaplikuj! Ciekawy zakres obowiązków, praca w systemie 3 zmianowym! Miejsce pracy: Bielsko-Biała Wapienica Oczekujemy dyspozycyjności do pracy w systemie III-zmianowym dokładności i ...

PRACOWNIK BIUROWY

HENRYK KOWALCZYK PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWO - HANDLOWEHENRYK KOWALCZYK PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWO - HANDLOWE
Bargły

Zakres obowiązków: współpraca z klientami, uzgadnianie i kontrola realizacji zamówień, koordynacja terminów dostaw, nadzór nad dokumentami magazynowymi, wystawianie i sprawdzanie prawidłowości faktur, gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące upr...

14.05.202414.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0711 s