Filtruj

Praca Pracownik Produkcyjno Magazynowy - Wodzisław Śląski

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY

KONTAKT PRZEZ OHPKONTAKT PRZEZ OHP
Wodzisław Śląski

Zakres obowiązków: cięcie i obróbka, składanie elementów, okuwanie, frezowanie, montaż Wymagania: język obcy - polski (mowa: biegły, pismo: biegły) język obcy - angielski (mowa: przeciętny, pismo: przeciętny)...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK PRODUKCYJNO - MAGAZYNOWY.

PURMO GROUP POLAND SP. Z O.O.PURMO GROUP POLAND SP. Z O.O.
Rybnik

Zakres obowiązków: Praca przy obsłudze magazynów grzejników PURMO, wymagane uprawnienia na wózki jezdniowe UDT. Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji oraz umiejętności kandydata. Kontakt telefoniczny z pracodawcą. Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

08.05.202408.05.2024

Pracownik produkcyjno- magazynowy w fabryce Purmo Group

Rybnik

Purmo Group Poland sp. z o.o. jest częścią koncernu Purmo Group, największego światowego producenta grzejników. Swoją silną i stabilną pozycję rynkową koncern osiągnął dzięki nieustannej dbałości o jakość i innowacyjność oferowanych rozwiązań. Największa fabryka Purmo Group mieści się w Rybniku, gdz...

20.12.202320.12.2023