Filtruj

Praca Pracownik Produkcyjny - Skocze

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK PRODUKCYJNY – OPERATORA MASZYN

nowa oferta
„SOBIK” ZAKŁAD PRODUKCYJNY SP. J.„SOBIK” ZAKŁAD PRODUKCYJNY SP. J.
Skoczów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa maszyn produkujących i pakujących artykuły mleczarskie WYMAGANIA: dyspozycyjność (praca dwuzmianowa), książeczka sanitarno-epidemiologiczna. OFERUJEMY: stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, wynagrodzenie pła...

16.05.202416.05.2024

Pracownik produkcji

TEKSID IRON POLAND SP. Z O.O.TEKSID IRON POLAND SP. Z O.O.
Skoczów

Pracownik produkcji Twój zakres obowiązków Wiodąca Odlewnia Żeliwa sektora motoryzacyjnego w Polsce poszukuje kandydata do pracy na stanowisko Pracownika produkcji Nasze wymagania Wykształcenie min. zawodowe Motywacja do pracy Rzetelność Dokładność Punktualność To oferujemy Umowę o pracę w firmie o ...

11.05.202411.05.2024

Pracownik Produkcji- nie wymagamy doświadczenia!

EWL S. A.EWL S. A.
Skoczów

W Skoczowie poszukujemy kandydatów na stanowiska produkcyjne.Zadania:- Obsługa prostych maszyn lub narzędzi ręcznych;- Sprawdzanie zgodności produktu z wymaganiami.Wymagania:- Gotowość do pracy w systemie III zmianowym, 5 dni w tygodniu (nadgodziny dla chętnych);- Chęci do pracy i zaangażowanie.Ofer...

08.05.202408.05.2024