Filtruj

Praca Pracownik Punktu Informacyjnego - Zielona Góra

1-2 z 2 ofert pracy

Pracownik punktu informacyjnego - galeria handlowa - Zielona Góra

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Zielona Góra

Obowiązki: Prowadzenie korespondencji z klientami Obsługa rozmów telefonicznych z klientami Wystawianie kart stałego klienta Udzielanie klientom informacji Wykonywanie wszelkich innych poleceń pracodawcy w zakresie działania firmy Oczekujemy: Obsługa urządzeń biurowych: komputer, telefon, dru...

16.05.202416.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Drukarz - Operator

NEONLIGHTNEONLIGHT
Zabór

Firma NEON-LIGHT, zsiedzibą wZaborze koło Zielonej Góry, od2005 roku specjalizuje się wprojektowaniu iprodukcji nowoczesnej reklamy świetlnej, przede wszystkim reklamy wielkoformatowej. Świat reklam stoi prze Tobą otworem. Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko: Drukarz Opis stanowiska: obsługa ...

12.10.202312.10.2023