Filtruj

Praca Pracownik Punktu - Świdnica

1-2 z 2 ofert pracy

Kosmetolog / Kosmetyczka Punkt Piękności Strzegom

MICHAŁ SZYMAŃSKIMICHAŁ SZYMAŃSKI
Strzegom

KATEGORIA: kosmetyka twarzy i modelowanie sylwetki Jeśli: potrafisz i lubisz wykonywać zabiegi kosmetyczne w tym zabiegi pielęgnacyjne twarzy (nawet jeśli nie masz jeszcze dużego doświadczenia) rozumiesz, że dbając o wygląd i kondycję twarzy warto też zadbać o całe ciało potrafisz (lub masz chęć...

07.06.202407.06.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK PUNKTU KURIERSKIEGO - 254

FIRMA WIELOBRANŻOWA ALEKSANDRA KUŹNIEWSKAFIRMA WIELOBRANŻOWA ALEKSANDRA KUŹNIEWSKA
Świdnica

Zakres obowiązków: skanowanie przesyłek, nadawanie i wydawanie przesyłek kuriersich, prowadzenie procesów reklamacyjnych, utrzymywanie dobrych relacji z klientami, obsługa zleceń handlowych i telefonicznych Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe sprawna obsługa komputera, dyspozyc...

22.05.202422.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0513 s