Filtruj

Praca Pracownik Remontowo Budowlany - Ełk

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

FIRMA REMONTOWO - BUDOWLANA JUREX JERZY PASZKOFIRMA REMONTOWO - BUDOWLANA JUREX JERZY PASZKO
Ełk

Zakres obowiązków: murowanie, prace wykończeniowe, inne prace zlecone przez pracodawcę Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

14.06.202414.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pilnie poszukiwani Murarz oraz Dekarz z doświadczeniem!

JERZYJERZY
Ełk

Firma Remontowo Budowlana Jurex istnieje na rynku od ponad 15 lat. Nasza praca to szeroki zakres robót wykończeniowych, wykonywanie stanów surowych obiektów budowlanych oraz budynków jednorodzinnych „pod klucz”. W tym momencie poszukujemy pracowników budowlanych z doświadczeniem na stanowiska: Murar...

09.06.202409.06.2024

Firma Jurex poszukuje: Murarz oraz Pracownik do robót wykończeniowych

JERZYJERZY
Ełk

Firma Remontowo Budowlana Jurex istnieje na rynku od ponad 18 lat. Nasza praca to szeroki zakres robót wykończeniowych, wykonywanie stanów surowych obiektów budowlanych oraz budynków jednorodzinnych „pod klucz”. W tym momencie poszukujemy pracowników budowlanych z doświadczeniem na stanowiska: Mur...

27.02.202427.02.2024
od 27 zł