Filtruj

Praca Pracownik Restauracji - Dębica

1-3 z 3 ofert pracy

Operator linii produkcyjnej

MANPOWERMANPOWER
Dębica

Zadania:- Obsługa linii produkcyjnej lub maszyny na linii produkcyjnej- Kontrola pomiaru produktu zgodnie z obwiązującymi normamiWymagania:- Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym/4brygadowym (zmiany: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)- Motywacja do nauki i zdobywania nowego doświadczenia ...

08.05.202408.05.2024

PRACOWNIK RESTAURACJI

ROMAN CISZEK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE MOTOEXPERTROMAN CISZEK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE MOTOEXPERT
Dębica

Zakres obowiązków: -OBSŁUGA KLIENTA RESTAURACJI -PRZYJMOIWANIE ZAMÓWIEŃ -OBSŁUGA SALI Wymagania: wykształcenie - inne średnie zawodowe KOMUNIKATYWNOŚĆ, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE. MILE WIDZIANE PRAWO JAZDY KAT. B...

Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik restauracji KFC Mielec

AMREST SP. Z O.O.AMREST SP. Z O.O.
Mielec

Jako oryginalny brand, przyciągamy osobowości, które każdego dnia wnoszą swój charakter i energię do pracy. Bądź sobą i tylko sobą - oryginalny Ty w KFC! Twoja oryginalna misja: Mistrz smaku: Przygotowywanie pysznych produktów KFC. Ambasador gościnności: Kompletowanie i serwowanie zamówień. ...

10.05.202410.05.2024
od 27 zł