Filtruj

Praca Pracownik Robot Drogowych - Słupsk

1-3 z 3 ofert pracy

Kierownik / -czka Budowy / Robót Drogowych, STRABAG, Słupsk

STRABAG SP. Z O.O.STRABAG SP. Z O.O.
Słupsk

Wymagania: min. dwa lata pracy na stanowisku kierownik robót/budowy uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności drogowej biegła znajomość obsługi MS Office, MS Project, AutoCad, Norma umiejętność organizacji pracy i koordynacji uczestników procesu budowlanego (ka...

12.06.202412.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracowników branży sanitarnej, drogowej, robót ziemnych i rozbiórek

MARCINMARCIN
Słupsk

Obowiązki: Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych. Wykonywanie instalacji sanitarnych. Praca w zespole. Montaż urządzeń instalacji sanitarnych zewnętrznych . Realizacja sieci zewnętrznych. Praca na budowie. Obsługa i konserwacja instalacji sanitarnych. Umiejętność czytania projektów i rysun...

18.04.202418.04.2024
od 4000 zł

Zatrudnię kierownika robót drogowych ZIMAR

ZIMAR RYSZARD ZIEGERTZIMAR RYSZARD ZIEGERT
Słupsk

Firma ZIMAR Ryszard Ziegert zatrudni kierownika robót drogowych TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW: zarządzanie zespołem oraz czasem pracy pracowników, koordynacja pracy i sprzętu, weryfikacja poprawności wykonanych prac z projektem, kontrola dostaw materiałów na budowę, monitorowanie terminów i jakości...

02.10.202302.10.2023