Filtruj

Praca Pracownik Robot Wykonczeniowych - Gostynin

1-3 z 3 ofert pracy

robotnik budowlany

nowa oferta
KADRYKADRY
Gostynin

PBO BUDROX Sp. z o.o. Gostynin zatrudni pracowników na stanowisko: pracownik robót wykończeniowych, hydraulik, cieśla, zbrojarz, murarz. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; - atrakcyjne wynagrodzenie; - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; - stałe god...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO I ZAGO SP. Z O.O. SP. K.PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO I ZAGO SP. Z O.O. SP. K.
Gostynin

Zakres obowiązków: Prace pomocnicze budowlane wykończeniowe - budownictwo przemysłowe. Praca na terenie Płocka, Kutna. Pracodawca dowozi pracowników na miejsce budowy. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe mile widziane doświadczenie w zawodach budowlanych, możliwość przyuczenia...

24.04.202424.04.2024

Prace wykończeniowe - delegacje. Wysokie zarobki!!!

WAJMAR BUDOWAWAJMAR BUDOWA
Gostynin

Firma Wajmar Budowa poszukuje pracowników do robót wykończeniowych w delegacjach w całej Polsce. Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem działającym na rynku ogólnopolskim od 2013 roku. Specjalizujemy się w kompleksowych pracach wykończeniowych salonów sprzedaży, banków, restauracji, itp. Dotychczaso...

od 5000 zł