Filtruj

Praca Pracownik Segregacji - Starachowice

1-3 z 3 ofert pracy

* PRACOWNIK PRODUKCJI

DK WORLD SP. Z O.O.DK WORLD SP. Z O.O.
Starachowice

Zakres obowiązków: wykonywanie czynności zgodnie ze szkoleniem stanowiskowym na danym odcinku linii produkcyjnej od segregacji do erobu finalnrgo, dbanie o prawidłowość i poprawność procesu, dokładność, kontrola jakości Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - bardzo dobra organizacja cz...

18.06.202418.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Utrzymanie Czystości - Housekeeping

ANNAANNA

Szukamy specjalisty od czystości – Twój wkład ma znaczenie! Hotel Senator to obiekt z 25 letnią tradycją. Wiemy, że pracownicy stanowią podstawę sukcesu firmy. Zależy nam, aby właśnie takie osoby tworzyły nasz zespół. Aktualnie do zespołu poszukujemy kandydatów do działu Gastronomia na stanowisko...

21.04.202421.04.2024

PRACOWNIK PRODUKCYJNY DO RECYKLINGU BATERII

Skarżysko-Kamienna

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn do recyklingu baterii , segregacja baterii Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe [Inne] : OCZEKIWANIA FIRMY - dobra organizacja pracy - wykonywanie pracy manualnej - umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędzi warsztatowymi - utrzymywanie ...

10.06.202410.06.2024