Filtruj

Praca Pracownik Sekretariatu - Chorzów

1-2 z 2 ofert pracy

Specjalista ds. kadr i płac

nowa oferta
SEKRETARIATSEKRETARIAT
Chorzów

Fundacja Edukacji i Wspomagania Rozwoju EVOLVER zatrudni kandydata nastanowisko - Specjalista ds. kadr i płac: Przewidywany zakres obowiązków: Wymagania: · Znajomość programu Optima (warunek konieczny). · Samodzielne prowadzenie obsługi płacowej. · Naliczanie wynagrodzeń pracowników i zleceniob...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MŁODSZY SPECJALISTA DO SPRAW ADMINISTRACYJNYCH

nowa oferta
INTOP WARSZAWA SP. Z O.O.INTOP WARSZAWA SP. Z O.O.
Katowice

Zakres obowiązków: Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku będzie należeć: - obsługa i zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu biura budowy, dbanie o prawidłowy obieg korespondencji i dokumentów; - skanowanie pism przychodzących i wychodzących; - rejestracja dokumentów na bu...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0345 s