Filtruj

Praca Pracownik Sekretariatu - Siedlce

1-3 z 3 ofert pracy

Praca w sekretariacie kancelarii

OLGAOLGA
Siedlce

Kancelaria Komornika Sądowego z siedzibą w Siedlcach zatrudni osobę do pracy w sekretariacie kancelarii. W przypadku braku doświadczenia praca początkowo w niepełnym wymiarze czasu pracy w godzinach 9:00-14:00. Docelowo praca na cały etat. Zakres obowiązków: - obsługa korespondencji przychodzącej ...

08.04.202408.04.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Referent

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Siedlce

Izba Administracji Skarbowej w Warszawie Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Referent do spraw wsparcia w Referacie Wsparcia Referent Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: Prowadzi sekretariat w celu wsparcia bieżącej pracy Naczelnika, Zastępców Naczelnika i pracowników ...

06.02.202406.02.2024

Koordynator sekretariatu, social media specjalist, szkoła językowa

SYLWIASYLWIA
Siedlce

Obowiązki: Koordynacja działań i operacji biurowych, aby zapewnić efektywność i zgodność z polityką szkoły Zarządzanie korespondencją mailową, telefoniczną i wewnętrznymi formami komunikacji szkoły Dbanie o social media szkoły (IG, TikTok, BeReal) Terminowe wypełnianie i składanie wszystkich dok...

02.10.202302.10.2023
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0626 s