Filtruj

Praca Pracownik Serwisu Porzadkowego - Białystok

1-2 z 2 ofert pracy

PRACOWNIK MYJNI SAMOCHODOWEJ (MYJKOWY)

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Białystok

Numer oferty: StPr/24/1289Obowiązki:mycie pojazdów osobowych i busówmycie i odkurzanie tapicerki oraz mycie karoseriiutrzymanie porządku na miejscu pracywspółpraca z serwisem oraz odbieranie i odstawianie aut z parkinguWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagani...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SIEŃKO I SYN SP. Z O.O.SIEŃKO I SYN SP. Z O.O.
Białystok

Zakres obowiązków: mycie pojazdów osobowych i busów mycie i odkurzanie tapicerki oraz mycie karoserii utrzymanie porządku na miejscu pracy współpraca z serwisem oraz odbieranie i odstawianie aut z parkingu Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe prawo jazdy kat. B...