Filtruj

Praca Pracownik Sklepu - Puławy

Pracownik ochrony/detektyw sklepowy - obiekt handlowy - Puławy

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Puławy

Zakres obowiązków: Ochrona mienia przed kradzieżą Obserwacja osób wchodzących do sklepu Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie sklepu i zgłaszanie kierownikowi Wykrywanie kradzieży za pomocą monitoringu (CCTV) Inne działania dotyczące bezpieczeństwa Wymagania: Niekaralność Dyspozycyjność S...

10.05.202410.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Konsultant/-ka ds. sprzedaży w salonie T-Mobile Ryki

nowa oferta
PIOTRPIOTR
Ryki

Telemobil Autoryzowany Agent T-Mobile Polska S.A. poszukuje pracownika na stanowisko: Konsultanta / Konsultantki w Sklepie T-Mobile Krotoszyn Miejsce pracy : Salon T-mobile Krotoszyn (ul. Benicka 2A) Forma zatrudnienia: umowa o pracę Forma wynagrodzenia: podstawa + prowizja + extra premie ...

15.05.202415.05.2024
od 4242 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzedawca - Kasjer

BIEDRONKABIEDRONKA
Zwoleń

Ponad 3500 sklepów, 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – największy pracodawca w Polsce, gwarantujący swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz szeroki pakiet benefitów. Aplikuj już dziś i zostań częścią naszeg...

06.05.202406.05.2024