Filtruj

Praca Pracownik Sklepu - Radom

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzedawca-Lada Tradycyjna I ul. Wandy Malczewskiej

nowa oferta
BIEDRONKABIEDRONKA
Radom

Ponad 3500 sklepów, 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – największy pracodawca w Polsce, gwarantujący swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz szeroki pakiet benefitów. Aplikuj już dziś i zostań częścią naszeg...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

pracownik sklepu, kasjer.

nowa oferta
ASIA2422ASIA2422
Radom

Witam, Poszukuje pracownika do sklepu spożywczego. Praca w godzinach 6-14, 14-23 (pon-sob) Do obowiązków bedzie należeć: -pomoc przy dostawie, -obsługa klientów, -obsługa kuriera, -dokładanie towaru, -dbanie o porządek na sklepie. Praca w zgranym i fajnym zespole :) Wymagania: -aktualna k...

od 1 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Firma Handlowa poszukuje pracownika do obsługi Allegro

nowa oferta
LUBIEZWIERZAKI.PLLUBIEZWIERZAKI.PL
Radom

Opis stanowiska:Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku obsługa platformy sprzedażowej Allegro w naszej firmie. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wspieranie Specjalisty ds. Allegro w zarządzaniu i rozwijaniu naszego sklepu na platformie Allegro. Stanowisko to oferuje możliwość zdobyc...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1128 s