Filtruj

Praca Pracownik Spedycji - Andrychów

1-2 z 2 ofert pracy

asystent działu spedycji

SYLWIA MIDORSYLWIA MIDOR
Andrychów

PM Logistyka szuka pracownika na stanowisko asystenta działu spedycji w Andrychowie. Praca stacjonarna w godzinach 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku. Zakres obowiązków: przygotowywanie wycen transportowych dla działu handlowego kontakt z przewoźnikami w transporcie krajowym i międzynarodowy...

21.05.202421.05.2024
od 4250 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

PRACOWNIK DZIAŁU SPEDYCJI I LOGISTYKI W FIRMIE TRANSPORTOWEJ

nowa oferta
TADEUSZ BRYŁA USŁUGI HANDLOWO - SPRZĘTOWO - TRANSPORTOWETADEUSZ BRYŁA USŁUGI HANDLOWO - SPRZĘTOWO - TRANSPORTOWE
Ryczów

Zakres obowiązków: Obsługa działu spedycji i logistyki, pozyskiwanie ładunków,rozliczanie czasu pracy kierowców. Umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia. Praca w na jedną zmianę godz. 8:00-16:00 na pełny etat. Kontakt z pracodawcą telefoniczny: 604 971 324. Wymagania: ...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0542 s