Filtruj

Praca Pracownik Sprzedazy Internetowej - Chojnice

1-2 z 2 ofert pracy

RTV EURO AGD - Doradca Klienta, Chojnice

RTV EURO AGDRTV EURO AGD
Chojnice

OPIS Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji działa ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnop...

12.03.202412.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK BIUROWY

P.P.H.U. PROD-MASZ GRZEGORZ GWISDALLAP.P.H.U. PROD-MASZ GRZEGORZ GWISDALLA
Żalno

Zakres obowiązków: Zarządzanie stroną internetową oraz e-sklepami ( platforma WooCommerce). Dodawanie nowych produktów oraz optymalizacja istniejących kart produktowych( zdjęcia + opisy). Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące Znajomość platform sprzedażowych oraz marketplace'ów. Zna...

13.06.202413.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0523 s