Filtruj

Praca Pracownik Stacji Paliw - Klucze

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik techn. na stacji paliw ARLIN w Kluczach

KRZYSZTOFKRZYSZTOF
Klucze

zatrudnię pracownik techn. na stacji paliw ARLIN w Kluczach praca na umowę o pracę, pełny etat...

04.01.202404.01.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA NA STACJI PALIW

AGENCJA 1 M.BARCZYK SP. J.AGENCJA 1 M.BARCZYK SP. J.
Wolbrom

Zakres obowiązków: Obsługa klienta, wypisywanie dokumentów, utrzymywanie ogólnego porządku na stacji i wokół niej. Wymagania: wykształcenie - gimnazjalne Wymagana umiejętność obsługi komputera, mile widziane doświadczenie zawodowe. Może być osoba ze stopniem niepełnosprawności....

24.06.202424.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca Intermarche Bukowno, market lub stacja paliw

INTERMARCHEINTERMARCHE
Olkusz

OPIS Poszukujemy osób chętnych do pracy markecie spożywczo - przemysłowym Intermarche w Bukownie obecnie rekrutujemy na stanowiska takie jak: 1) kasjer-sprzedawca (market Intermarche) 2) kasjer-sprzedawca (stacja paliw Intermarche - ten sam adres) 3) sprzedawca na dziale Lady tradycyjnej (ser...

23.06.202423.06.2024