Filtruj

Praca Pracownik Szwalni - Czechowice

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik produkcji/szwalni (m/k)

TRENKWALDERTRENKWALDER
Czechowice-Dziedzice

Zakres zadań: szycie opakowań tekstylnych. Wymagania: zdolności manualne, umiejętność pracy w zespole, mile widziane podstawowe doświadczenie przy obsłudze maszyn szwalniczych. Oferujemy: umowę o pracę (możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie już po 3 miesiącach), wynagrodzenie adekwatne do z...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik pomocniczy szwalni

MANPOWERGROUP SP. Z O.O.MANPOWERGROUP SP. Z O.O.

Zadania: Kompletowanie w zestawy elementów do zszycia dla pracowników szwalni Proste prace manualne przy produkcji opakowań tekstylnych Wymagania: Zdolności manualne Dokładność i dbałość o szczegóły Chęć do podjęcia długofalowej współpracy Oferta: Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tym...

25.05.202425.05.2024

24.05.202424.05.2024