Filtruj

Praca Pracownik Techniczno Biurowy - Tychy

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK DO DZIAŁU TECHNICZNO-HANDLOWEGO

JAN OSSA ZBM OSSAJAN OSSA ZBM OSSA
Tychy

Zakres obowiązków: Obsługa działu sprzedaży: kontakt z klientem, prowadzenie postępowań ofertowych, sprzedażowych i rozliczeniowych, prace biurowe *praca 1-zmianowa 07:00-15:00 Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące język obcy - angielski (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1 - ś...

15.04.202415.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca techniczno-handlowy (branża budowlana)

PORTOS TR7 SP. Z O.O. SP. K.PORTOS TR7 SP. Z O.O. SP. K.
Zabrze

Firma Portos, która jest wiodącym producentem rolet zewnętrznych, żaluzji fasadowych oraz bram rolowanych i pergol zatrudni pracownika na stanowisko: DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY Zakres obowiązków Wizyty u Klientów biznesowych Rozwiązywanie problemów technicznych Prowadzenie szkoleń Reagowanie ...

23.04.202423.04.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

Specjalista / Specjalistka ds. ofertowania i zamówień

TRANSBUD - WULKAN ZDZISŁAW WSZOŁA SP. Z O.O.TRANSBUD - WULKAN ZDZISŁAW WSZOŁA SP. Z O.O.
Będzin

Ogólne prace administracyjno-biurowe, obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej, przygotowywanie pism itp., Pełna obsługa mailowa, podział korespondencji na poszczególne działy, Przygotowanie ofert techniczno-handlowych zgodnie z wymaganiami klienta, Komunikacja z klientem na etapie przygotow...

03.04.202403.04.2024