Filtruj

Praca Pracownik Techniczny - Wysokie Mazowieckie

1-3 z 3 ofert pracy

Kierownik robót

UNIBEP S. A.UNIBEP S. A.
Wysokie Mazowieckie

Nasze wymagania Wykształcenie wyższe budowlane, Minimum roczne doświadczenie na stanowisku Kierownika robót, Uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, Znajomość MS Word, MS Excel i AutoCAD, Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1, Aktualny paszpo...

11.06.202411.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Budowlany

nowa oferta
MARCINMARCIN
Łapy

Obowiązki: Wykonywanie prac wykończeniowych (malowanie, szpachlowanie, układanie płytek, montaż zabudowy GK). Prace remontowe (renowacje). Montaż elementów wyposażenia wnętrz (drzwi, okna, armatura sanitarna). Prace ogólnobudowlane (murowanie, tynkowanie, ocieplanie budynków). Prace instalacyjn...

13.06.202413.06.2024
od 25 zł

Praca sezonowa dla uczniów/studentów- Ochrona

SECURITAS POLSKASECURITAS POLSKA
Zambrów

Opis firmy Szukasz pracy na okres wakacji?Chcesz spróbować swoich sił w branży SECURITY? Zapraszamy do NAS!Pomożemy Ci zdobyć doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości.Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczes...