Filtruj

Praca Pracownik Terenow Zielonych - Kalisz

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK FIZYCZNY W ZIELENI

ANBIL ANNA FLEJSIEROWICZ-BILSKAANBIL ANNA FLEJSIEROWICZ-BILSKA
Kalisz

Zakres obowiązków: Prace fizyczne przy zieleni. Praca na terenie Kalisza. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B Mile widziana umiejętność obsługi kosy spalinowej oraz kosiarki samojezdnej....

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK FIZYCZNY DO UTRZYMANIA ZIELENI - KOSIARZ

ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY ROMEL ROMAN FLEJSIEROWICZZAKŁAD WIELOBRANŻOWY ROMEL ROMAN FLEJSIEROWICZ
Kalisz

Zakres obowiązków: Prace porządkowe, pielęgnacja zieleni na terenie Kalisza, Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B Mile widziane prawo jazdy kat. B, chęci do pracy, umiejętność obsługi kosiarki spalinowej....

20.05.202420.05.2024

KIEROWCA- PRACOWNIK ZAGOSPODAROWANIA TERENÓW ZIELONYCH

SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA ZIELONYSPÓŁDZIELNIA SOCJALNA ZIELONY
Kalisz

Zakres obowiązków: Prace przygotowawcze (oczyszczenie, wyrównanie i ukształtowanie terenu), zakładanie i odnawianie terenów trawiastych (metoda tradycyjna oraz trawnik z rolki), dobór oraz zakup roślin ozdobnych, usuwanie, przesadzanie, dosadzanie roślinności, całoroczna pielęgnacja zieleni, kosze...